Καραμπέτσου Ιωάννα

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 

Αποσκίτη Χρυσάνθη

ΙΑΤΡΙΚΟ-ΣΣΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Μοναστηριώτης Γιώργος

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

Γκιώνης Δημήτρης

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Τσουκάλη Μαριάννα

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Αλεξόπουλος Ανδρέας

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Σεμερτζάκης Γιώργος

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Φέζος Κων/νος

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Τσουκάλη Σίλια

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Βαγιάκης Άγγελος

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Ιωάννου Γιάννης

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Μάνεσης Γιώργος

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

Βόλλα Ελένη

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Δημητρίου Ηλίας

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Εζεκελιάν Αναΐτ

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Λύτρας Δημήτρης

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Ζαφειρόπουλος Σοφοκλής

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Γιώτη Μάγδα

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

Ξιφαράς Βασίλης

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

Παπαδημητρίου Αριστοτέλης

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

Σωτηροπούλου Κατερίνα

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

Τζιανακάκη Μαρία

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

Τσακίρη Αλεξία

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

Χειλάκης Βασίλης

ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΣΩΜΑΤΑ

Βαγιανού Ειρήνη

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

Ξυναριανός Λάζαρος

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

Καπασκέλης Γιώργος

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

Καραμπέτσος Νίκος

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Κωσταρίδης Λάμπρος

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Τζάι Δημήτρης

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Μπάλτσας Νίκος

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

Ρούμπου Στέλλα

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

Καραμπέτσιος Τάσος

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

Ρεκούμης Σωτήρης

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

Κογκάκη Στεβίνα

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Σάρδη Ειρήνη

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

Λάμπρου Διόνη

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)

Μπούτρη Ζένια

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

Βότσικας Μανώλης

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Ηλιάδης Παναγιώτης

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Αρμάου Χριστίνα

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Διακονής Κων/νος

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Γαρμπή Κλείω

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Ζώτο Μόνικα

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Μπαλάσκας Βασίλης

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Σαρακηνός Κων/νος

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Αλιμεχμέτι Κλαούντια

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

Κοντούλης Αναστάσης

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

Μπρίκου Ευθυμία

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Παραμυθιώτης Μάριος

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Κωνσταντίνου Ιάσωνας

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Παλαιολόγος Κων/νος

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Γαλάνης Παναγιώτης

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Γραμματικός Δημήτρης

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Διακονή Αγγελική

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Ζάχαρη Ιωάννα

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Μάνδαλος Νάσος

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Μαρκόπουλος Νίκος

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Μπούτλα Ελένη

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Χότζα Φρατζέσκα

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Ρίζος Λευτέρης

ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Αλούση Άντζελα

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Λουκοπούλου Κατερίνα

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Τσέλα Αϊλίντ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Τόκη Κλεοπάτρα

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Τουμπεκτσής Αριστοτέλης ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Καρακασίδου Κατερίνα

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Μπαλάφας Γιώργος

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)

Αθανασόπουλος Θανάσης

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

Δεσίπρης Μιχάλης

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

Σεϊταρίδη Ελιισάβετ

ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Σούλι Μαρία

ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Βαρανάκη Τζωρτζίνα

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

Βίτσας Γιώργος

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

Μπρεσανάι Κρίστι

ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Καρτάλης Νίκος

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Παληός Αντώνης

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Χατζηευσταθίου Στέλιος

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Ροζάκη Μάϊρα

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

Αντωνιάδης Θωμάς

ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Θεοδωρακάκης Χρήστος

ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Αθανασόπουλος Κων/νος

ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

Λουλάκη Ιωάννα

ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

Τζουμέρκας Παναγιώτης

ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

Τσίτου Άλκηστις

ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

Ζαφείρης  Τάσος

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΗΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Καναρά Νικολέττα

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΗΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Μιχόπουλος Νικήτας

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΗΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Ξιφαρά Δάφνη

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΗΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Τέσο Άννα-Μαρία

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΗΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Χατζημάγκας Γιάννης

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΗΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Βενιέρης Ανδρέας

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)

Αρχοντάκης Μάρκος

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Παπαζαφείρης Τάσος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Παππά Αλεξάνδρα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

Μαριόλης Κυριάκος

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Σιδηρόπουλος Αιμίλιος

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Ζουρδούμης Δημήτρης

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Μυλωνάς Σταμάτης

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

Μητρατζιά Αρετή

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

Στραβάκου Χρυσούλα

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

Λαπαναΐτης Φίλιππος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Τσάκου Γαβριέλα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Μπαχτιάρ Φαίη

ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ)

Θωμόπουλος Νίκος

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Κανδύλη Ελευθερία

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Κυζιρίδη Ναταλία

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Κωστάκης Παναγιώτης

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Μήρτο Ντέβι

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Παραμυθιώτης Αντώνης

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Χατζής Γιάννης

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Καινούργιος  Δημήτρης

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Κιρμάζογλου Βασίλης

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

Σημιακάκης  Παναγιώτης

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

Κουμάσης Άρης

ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)

Αποστολοπούλου Άννα

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Θεοδωροπούλου Αθανασία

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Λεμποτέσης Στάθης

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Σαλαγιάννης Θανάσης

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Κερεζούδη Παναγιώτα

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

Θεοδοσιάδης Αχιλλέας

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Δερμιτζάκη Ελένη

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)

Κονταράτος Δημήτρης

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (ΑΕΝ)

Ντάλντος Δημήτρης

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (ΑΕΝ)

Ντίκας Δημήτρης

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

Ορφανός Ζαννής

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

Κατσιώτης Γιάννης

ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Χαραλαμπόπουλος Νικόλας

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)

Νικολοπούλου Βάσια

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

Λεωνιδόπουλος Γιώργος

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

Σαΐτη Ελένη

ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ & ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

Ταπραντζή Αναστασία

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Πραχάλη Δήμητρα

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

Παπαδέλλη Δέσποινα

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

Σακκούλη Κων/να

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

Κρεούζη Αθανασία

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

Γεωργακόπουλος Θανάσης

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΑΤΡΑ)

Πλατά Αναστασία

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΣΠΑΙΤΕ)

Τσάνος Βασίλης

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕ (ΧΑΛΚΙΔΑ)

Αντωνοπούλου Ελένη

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

Λιάτσου Κων/να

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

Τσάκωνας Θοδωρής

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

Σεχάι Αλεξία

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

Νασοπούλου Φοίβη

ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ ΤΕ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

Σολδάτος Λευτέρης

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)

Κροκίδη  Ανδριάννα

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)

Σπίνουλας Γιώργος

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)

 

Το φροντιστήριο ευχαριστεί τους γονείς & μαθητές για την εμπιστοσύνη που του έδειξαν & εύχεται στους επιτυχόντες του ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ! 

Επικοινωνία
Χειμάρας 19, Βύρωνας 162 32
Τ. 210 7623165
Υποκαταστήματα
Κόνωνος 41, Παγκράτι
Τ. 210 7522951
Νεαπόλεως 13, Βύρωνας
Τ. 210 7669822
Newsletter

για να σας στέλνουμε τα νεα μας.

Please enable the javascript to submit this form